Het thema van de dienst was “Inspiratie”. Ook de kinderen gingen, tijdens de Nevendienst, met het thema aan de slag. Er werd onder andere gepraat over wat je gaven en talenten zijn, bijvoorbeeld tekenen en voetbal, maar ook maakten de kinderen complimentenkaartjes om uit te delen.
Op plein hoorden we lezingen uit Korintiërs en Romeinen. Hierin ging het ook over de gaven, die ieder van ons gekregen heeft.
Muzikale medewerking werd verleend door Leo Bouma, Hans van Rossum en Stephan Lequé en het projectkoor van Pg Monster onder leiding van Elfriede Dudink.
Hoewel de dienst begon met een twijfelachtig zonnetje en zo nu en dan flinke bewolking, brak toch uiteindelijk de zon door en dat maakte de dienst extra feestelijk.
Na afloop van de dienst genoten we onder het genot van een heerlijk kopje koffie of thee van ontmoeting en gezelligheid onder een stralende zon!
Bezoekadres
PG Monster
Burg. Kampschöerstraat 25
2681 AB Monster
tel. (0174) 213 959











